WYJĄTKOWY KONCERT TEEPEE WE WROCŁAWIU
Dodane przez muzol dnia 26.07.2021
Już 27 lipca wyjątkowy koncert .... we wrocławskim mieszkaniu. Zagra dreampopowy duet Teepee. Ilość miejsc podczas występu ściśle limitowana (30 osób). Wstęp - co łaska. Całe wydarzenie w ramach projektu House Gig.

Treść rozszerzona
Już 27 lipca wyjątkowy koncert .... we wrocławskim mieszkaniu. Zagra dreampopowy duet Teepee. Ilość miejsc podczas występu ściśle limitowana (30 osób). Wstęp - co łaska. Całe wydarzenie w ramach projektu House Gig.

Teepee - Przed rokiem okazali się objawieniem festiwalu Spring Break. Teraz wracają do Polski! Teepee pojawił się na czeskiej scenie niezależnej w 2015 roku. Natychmiast zaczęli robić zamieszanie w lokalnym środowisku muzycznym hipnotyzującymi występami i teledyskami. Brzmienie teepee to odurzające harmonie wokalne połączone z delikatną gitarą akustyczną i brudniejszą gitarą elektryczną.

To także subtelne sample i melancholijne teksty wyśpiewane po angielsku. Grupa ma w dorobku płytę, EP i kilka singli, którym towarzyszą teledyski. Ich muzyka gościła we wszystkich najważniejszych czeskich stacjach radiowych. Zespół koncertował po całym kraju, zagranicą, na czołowych lokalnych festiwalach. Dzielił scenę z takimi kapelami jak Seafret, Oh Wonder czy Laurel.
teepee może pochwalić się też pierwszymi koncertami poza swoim krajem. Teraz nadszedł czas na Polskę!

https://www.youtube.com/teepeeband

https://www.instagram.com/teepeeband/

https://soundcloud.com/teepeeband

teepee - koncert
wtorek, 27 lipca 2021, godz. 20 (gramy od 20:30)
Wrocław – koncert w mieszkaniu (centrum miasta)

Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com. W temacie maila napisz "teepee - Wrocław", a w treści podaj swoje imię i nazwisko oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację.


Kilka zasad akcji House Gig:

1. Limit osób na koncercie – 30.
2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz - wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…
6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 20:00. Koncert rozpocznie się o 20:30 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka.