KRAKOWSKI KONCERT THE STUBS
Dodane przez muzol dnia 07.09.2021
Ostatnie wydarzenie cyklu Road To Soulstone Gathering odbędzie się 9 września. Występ The Stubs, CF98 oraz Only Sons zakończy serię letnich koncertów zapowiadających przyszłoroczną edycję festiwalu Soulstone Gathering. Więcej informacji na temat imprezy zaprezentujemy Wam już niedługo, a tymczasem do zobaczenia w czwartek.

Treść rozszerzona
Ostatnie wydarzenie cyklu Road To Soulstone Gathering odbędzie się 9 września. Występ The Stubs, CF98 oraz Only Sons zakończy serię letnich koncertów zapowiadających przyszłoroczną edycję festiwalu Soulstone Gathering. Więcej informacji na temat imprezy zaprezentujemy Wam już niedługo, a tymczasem do zobaczenia w czwartek.

Czasówka:

18:00 – Drzwi
18:30 – 19:15 – Only Sons
19:45 – 20:30 – CF98
21:00 - … - THE STUBS

Bilety na koncert są jeszcze dostępne w przedsprzedaży na:

https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/the-stubs-cf98-stay-nowhere

THE STUBS (Warszawa) rock and roll, punk rock:

W 2017 roku wydawnictwem wymownie zatytułowanym "Let's Die", znakomite stołeczne trio The Stubs zakończyło działalność. Na szczęście słynąca z kapitalnych koncertów kapela nie wytrzymała na muzycznej emeryturze i w 2021 roku ogłosiła swój powrót na scenę.

Ogłoszenie reaktywacji zbiegło się z opublikowaniem premierowego nagrania "Shake That Thing For The Crimson King", w którym słychać wszystkie charakterystyczne elementy dla The Stubs, brud gitar, niesamowitą energię, sporą dawkę jajcarstwa oraz to, że oni niezmiennie są szczerzy do bólu w tym, co robią. Niedługo po premierze "Shake That Thing For The Crimson King", dokładnie 1 kwietnia 2021, pojawiła się EP-ka "Make The Stubs Dead Again" wypełniona w sumie czterema kawałkami w tym jednym coverem.

https://www.facebook.com/thestubswarsaw

CF98 (Kraków) pop punk:

Punkowa energia, fascynacja deskorolkami, kapitalne melodie, które z miejsca wpadają w ucho – oto skrócona charakterystyka tego, czego można się spodziewać po muzyce powstałego w 2003 roku krakowskiego popowo-punkowego zespołu CF98.

Jak to często bywa w przypadku twórców z punkowego ogródka, siłą oraz wizytówką CF98 są występy na żywo. Kapela zwiedziła większość klubów w Polsce, a scenę miała okazję dzielić, chociażby z legendarnymi Rise Against, Ignite, czy Billy Tallent. Podczas koncertów oczy i uszy fanów skupione są na fantastycznej wokalistce Karolinie Duszkiewicz. Pandemiczno-lockdownowy czas muzycy CF98 wykorzystali na pracę, czego efektem są wydane w latach 2019-20 EP-ki "Rotten To The Core" oraz "Dead Inside".

https://www.facebook.com/cf98music

ONLY SONS (Kraków) hard rock, metal:

Energiczna krakowska ekipa grająca muzyczną mieszankę rock’n’rolla z lat 90, hard rocka oraz metalu. W swojej twórczości zespół inspiruje się artystami, takimi jak: Alice In Chains, Mastodon, Soundgarden czy Baroness. Najnowszym wydawnictwem grupy jest album o przewrotnym tytule „Lions And Unicorns”, który ukazał się pod koniec 2019 roku.

https://www.facebook.com/OnlySonsPoland

Wystąpią:
THE STUBS (Warszawa) rock’n’roll, punk rock
+
CF 98 (Kraków) pop punk
Only Sons (Kraków) hard rock, metal

Kiedy: 9 września (czwartek) 2021
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna
Bilety: 49-59 zł – przedsprzedaż, 69 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions & Soulstone Gathering

Bilety na koncerty dostępne na:


https://link.freshmail.mx/c/az9l34zjks/xta4w2zgyr (druki kolekcjonerskie)

https://www.ebilet.pl/

Zapraszają
Knock Out Productions


https://knockoutprod.net/pl

https://www.facebook.com/productions.knock.out

https://www.instagram.com/knockoutprod/

Soulstone Gathering

https://www.instagram.com/soulstonegathering/