facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

3 sierpnia,w Los Angeles urodził się gitarzysta i wokalista oraz współtwórca Metalliki.Zespół działa do dziś i jest jednym z najbardziej znanych i wpływowych muzycznie zespołów nie tylko w świecie metalu ale i rocka.

1 sierpnia Columbus w Georgii urodził się gitarzysta bluesowy Robert Cray.Towarzyszył w nagraniach m.in. Albertowi Collinsowi, Ericowi Claptonowi, Tinie Turner, B.B. Kingowi, Chuckowi Berry'emu.

1 sierpnia w Sheffield w Wielkiej Brytanii urodził się Joe Elliot, współzałożyciel i wokalista grupy Def Leppard.Zespół ten działa już na rynku muzycznym od ponad 30 lat i cały czas cieszy się dużą popularnością.
Wczoraj,w 1936 roku urodził się w Lettsworth(stan Luizjana) jeden z najważniejszych wokalistów i gitarzystów bluesowych - Buddy Guy.Swoją działalność artystyczną rozpoczął już w drugiej połowie lat 50-tych(podpisał kontrakt z legendarną wytwórnią Chess Records).

Dokładnie dziś,w Ontario w kanadzie, urodził się Geddy Lee - basista,wokalista i założyciel progresywno - hard rockowego tria RUSH
Już 4 sierpnia w warszawskim klubie Palladium odbędzie się koncert Warren Haynes Band.To na pewno ważne wydarzenie dla wszystkich sympatyków dobrego,klasycznego blues rocka.
W metalowym ANIMATIONS nastąpiła zmiana na stanowisku wokalisty - Darka Bartosiewicza zastąpił za mikrofonem Frantz Wołoch. Pierwsze koncerty na których będzie zobaczyć Animations w nowym składzie to V Festiwal Rocka Progresywnego w Gniewkowie 5 sierpnia oraz Metal Hammer Festival 10 sierpnia.
Już 2 sierpnia na warszawskim Torwarze wystąpi zespół Roberta Planta - Band of Joy.Muzycy łączą w swej muzyce elementy tradycyjnego rocka,psychodelii i folku.

Niezły Młyn to dość osobliwe miejsce – hotel zbudowany w konwencji starego młyna.Na parterze są dwie dość duże prostokątne sale – jedna przeznaczona na restaurację,a druga na konferencje.Właśnie w tym drugim pomieszczeniu odbył się dość niecodzienny koncert Luxtorpedy.

26 lipca 1961 roku w Stanach Zjednoczonych urodził się wokalista Gary Cherone.Najbardziej jest znany z heavy rockowej grupy Extreme,która cieszyła się sporą sławą na początku lat 90-tych(między innymi dzięki balladzie ,,More than words'').
26 lipca 1943 roku, w Dartford w hrabstwie Kent w Anglii urodził się wokalista Mick Jagger..Światową sławę odniósł z The Rolling Stones z którą występuję aż do dziś!