facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

26 lipca 1961 roku w Stanach Zjednoczonych urodził się wokalista Gary Cherone.Najbardziej jest znany z heavy rockowej grupy Extreme,która cieszyła się sporą sławą na początku lat 90-tych(między innymi dzięki balladzie ,,More than words'').
26 lipca 1943 roku, w Dartford w hrabstwie Kent w Anglii urodził się wokalista Mick Jagger..Światową sławę odniósł z The Rolling Stones z którą występuję aż do dziś!

Już 29 lipca, o godzinie 22.00, zagra na wrocławskiej Wyspie Słodowej Nick Cave i jego zespół - Grinderman.Koncert odbędzie się w ramach festiwalu ERA NOWE HORYZONTY
28 lipca w katowickim Spodku wystąpi jedna z najbardziej popularnych i uznanych grup łączących rocka progresywnego z heavy metalem - amerykański Dream Theater.Bilety na koncert w cenach od 125,00 PLN do 350,00 PLN.
Kolejna edycja gotyckiego i elektronicznego festiwalu CASTLE PARTY odbędzie się na zamku w Bolkowie w dniach 21-24 lipca.

17 lipca 1949 roku urodził się Anglii wieloletni basista Black Sabbath - Geezer Butler(właściwie Terence Michael Joseph Butler).Na początku lat 70-tych pisał teksty dla Sabbatów i był obok gitarzysty głównym kompozytorem repertuaru grupy.
17 lipca 1996 roku zmarł znany muzyk,producent muzyczny i znany menadżer - Chas Chandler.W latach 1963 - 1966 występował w bardzo popularnej wówczas grupie The Animals(wielki przebój ,,The house of rising sun'').
Jak co roku tak i tym razem w dniach 15-17 lipca odbędzie się festiwal w Jarocinie.Wystąpią między innymi: punkowo - hardcore'owy Bad Religion, kultowa Apocalyptica,Myslovitz, Acid Drinkers,Armia(specjalny koncert na okoliczność 20 rocznicy wydania albumu ,,Legenda''),punkowa Moskwa(z okazji 28 urodzin zespołu),Strachy na Lachy i cała masa innych artystów z polski i z zagranicy.22 lipca o godzinie 19.30 w Czeszowie odbędzie się specjalny koncert zespołu LUXTORPEDA.

19 lipca o 19.00 w warszawskim klubie Progresja wystąpi reaktywowana,legendarna, blues rockpwa formacja Point Blank.Koncert jest organizowany w ramach SUMMER ROCK & BLUES DAYS przez agencję koncertową TANGERINE.

3 lipca 1971 roku zmarł w Paryżu wokalista grupy The Doors - Jim Morrison.Jim odniósł z tym zespołem wielkie sukcesy w latach 60-tych i na początku lat 70-tych.