facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

12 marca 2011 we wrocławskim klubie Od Zmierzchu do Świtu wystąpią trzy progresywne zespoły:BELIEVE, MR.Gil i ACUTE MIND.

Believe to jeden z najbardziej znanych zespołów grających muzykę Art Rockową. Trasa koncertowa ma na celu promocję ich najnowszego albumu ''World Is Round'' wydanego przez Metal Mind Production pod koniec 2010 roku.

Acute Mind jest to jeden z najbardziej zaskakujących debiutów ubiegłego roku. Ich utwór „Misery” znalazł się na ogólnopolskiej liście przebojów Programu 3 Polskiego Radia!

Mr.Gil to początkowo projekt Mirka Gila(znanego też z Believe, który z czasem przekształcił się w pełnoprawny zespół.W 2010 zespół wydał trzecia płytę - ''Light an sound'' z udziałem Karola Wróblewskiego - znanego także z Believe.


To drugi album w dorobku tego wrocławskiego zespołu.
W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa płyta ,,Suburban utopia'' ma znacznie lepsze brzmienie i zawiera bardziej spójny muzycznie materiał. Na płycie nie usłyszymy już punkowych dźwięków,które były jeszcze obecne na debiucie.
Venflon to warszawska grupa założona w 2003 roku,która nareszcie, po wielu latach, doczekała się realizacji jej pierwszego,długogrającego albumu. Po przesłuchaniu tego materiału mogę powiedzieć,ze naprawdę warto było czekać.
,,Zero'' to pierwszy studyjny album w dorobku tego wrocławskiego zespołu. Muzyka Jesus Rodriguez czerpie z jak najlepszych wzorców rocka gotyckiego takich jak między innymi Fields of the Nephilim, XIII Stoleti, Sisters of Mercy.

Mocnym atutem zespołu jest mocny i patetyczny głos basisty i wokalisty – Morfiny,przestrzenne brzmienia klawiszy oraz mocne gitarowe riffy. Interesujące są także teksty(po polsku!) poruszające głównie tematy natury egzystencjalnej i religijnej(na przykład w ,,Nie'').
Jeśli ktoś z Was chciałby jakkolwiek zaistnieć w wirtualnej przestrzeni(promocja płyty,reklama zespołu,publikacja nagrań młodych kapel/artystów w sieci) to proszę o kontakt ze mną! Jeśli tworzycie ambitną, niszową muzykę to ten portal jest dla Was!
Czekam wiec na Wasze muzyczne propozycje(nie tylko zespołów z Wrocławia).
Grupę Onyx tworzą doświadczeni muzycy, dla których muzyka i kontakt z publicznością są całym życiem.Repertuar zespołu to głównie własne kompozycje, choć do dziś zespół wykonuje covery utworów takich zespołów jak Led Zeppelin, Deep Purple, Budgie, Free, Black Sabbath, Rainbow, Whitesnake itp.
Zespół Black Drops umieścił w sieci swój pierwszy singiel ''Miliony skrzydeł'' z udziałem Grzegorza Porowskiego - znanego z grup The Days i Rotary ( "Na jednej z dzikich plaż")
Zespół kończy także prace nad teledyskiem i rozpoczyna promocje swojego pierwszego singla.
Będąc wczoraj na koncercie Jesus Rodriguez we wrocławskiej Strefie Zero poznałem zespół NACHT UND NEBEL.Muzycy jak do tej pory wydali dwie płyty,a ich muzyka to ciekawe połączenie brzmień alternatywnych i rocka gotyckiego.
Linkage to młody stażem zespół,który tworzy trzech nastoletnich muzyków. Muzyka zawarta na tym wydawnictwie to ciekawe połączenie melancholijnych i może nawet nieco progresywnych brzmień (,,Drop the rain'') i mocnego,bezkompromisowego grunge'owego łojenia – utwór tytułowy i zamykający ekpę ,,Stefan doesn't love us''.
Już w piątek o 20.00 w Strefie Zero we Wrocławiu zagra zespół Jesus Rodriguez.Recenzja ich pierwszej długogrającej płyty,,Zero'' już niebawem!