facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Natalia Moskal prezentuje kolejny utwór ze swojej debiutanckiej płyty „Songs of Myself”. Utrzy-mana w klimacie lat 80-tych piosenka jest swoistym hołdem dla retro brzmień, ale idea, jaka stoi za jej powstaniem, zdecydowanie dotyka spraw uniwersalnych, ważnych.

''Do napisania „Midnight” zainspirowały mnie kobiety, wszelkiego koloru skóry, włosów, wszelkich gabarytów i profesji. Zawsze chciałam stworzyć piosenkę, która będzie o dziewczynach i dla dziewczyn będąca dla nich takim swoistym hołdem, ale też powodem do dobrej zaba-wy. Chciałabym, żeby dziewczyny mówiły o swojej sile, ale też żeby się nawzajem wspierały, a nie rzucały sobie kłody pod nogi, żebykażda kobieta znalazła w sobie siłę, aby wykorzystać i pokazać swój potencjał, czymkolwiek by się nie zajmowała.” - tak o genezie utworu opowiada jego autorka, Natalia Moskal.

Kompozytorem „Midnight” jest Łukasz Maron, producent albumu „Songs of Myself”, który zadbał o oldschoolowe brzmienie łączące syntetyczne dźwięki z żywymi instrumentami, tj, smyczki, in-strumenty dęte, perkusja i klawisze.

Do piosenki powstał bardzo „kobiecy” teledysk, w reżyserii Dagmary Gancarz. Jego założeniem było pokazanie pewnego schematu, z którego kobiety się wyłamują, a wyłamując się, tworzą pew-nego rodzaju jedność, nawzajem się wspierają, wspólnie się bawią, chociaż każda bardzo się od siebie różni. Stylistyka klipu nawiązuje do kolorowego kiczu dyskotek lat 80-tych. Przenosi nas w czasy „Gorączki sobotniej nocy”. W klipie wystąpiła gościnnie znana prezenterka telewizyjna i dziennikarka muzyczna, Gabi Drzewiecka.

''Nie chciałam tworzyć żadnego manifestu na poważnie, chciałam użyć tyle radości, energii, tańca i kolorów, ile się da. Cudowna ekipa, z którą pracowałam na planie sprawiła, że stało się to możliwe” - podkreśla Natalia Moskal.

Wydawcą jest Fame Art. Album „Songs of Myself” ukazał się w maju 2017 roku. Promował go singiel „Better Man”.

Natalia Moskal – wokalistka, autorka tekstów, tłumaczka. Muzyka, którą tworzy to szeroko pojęty electro pop ze sporą dawką alternatywy. Wraz z zespołem wystąpiła m.in. na Festiwalu FIlmowym Dwa Brzegi 2016, Behind The Trees Festival 2016. W 2014 roku artystka rozpoczęła współpracę z Bartoszem Dziedzicem, cenionym kompozytorem i producentem płyt. Wspólnie skomponowali utwór „Foreign Stranger.” Piosenkę wyprodukował młody producent z Lublina, Łukasz Maron, producent debiutanckiej płyty Natalii zatytułowanej „Songs of Myself.”

Teledysk do utworu „Foreign stranger” zakwalifikował się na festiwale filmowe „Paris Music Video Underground” oraz „Roma DOC.” Piosenka znajduje się również na liście przebojów Euro Indie Music Chart i jest emitowana w ponad 60 krajach na całym świecie.

W grudniu 2016 Natalia wraz z zespołem (Łukasz Maron, Mikołaj Gąsiewski, Patryk Walczak) odbyła trasę koncertową po kilkunastu miastach we Włoszech. W 2016 roku ukazał się zbiór opowiadań Ester Singer Kreitman „Rodowód”, który Natalia przełożyła z języka angielskiego. Wydawcami książki są: Ośrodek „Brama Grodzka – Teatr NN” oraz Fame Art. Obecnie mieszka i studiuje w Mediolanie.
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?