facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

,,Przeciwpancerna zakonnica'', pod wodzą 14 letniego gitarzysty Igora Gwadery i Titusa z Acid Drinkers, przybyła do Wrocławia w piątek. Muzycy zagrali niezwykle energetyczny koncert na którym, oprócz kawałków z debiutanckiego ,,Hang'em high'', znalazło się też miejsce na covery.Supportujący Anti Tank Nun zespół Jack Daniels Overdrive nie zrobił na mnie wrażenia. Do tego kłopoty techniczne basisty i przedłużająca się z tej racji przerwa tym bardziej nie wpłynęły na pozytywny odbiór koncertu.

Sytuacja zmieniła się diametralnie gdy na scenę wkroczył 14 letni gitarzysta Igor i jego wesoła kompania. Publiczność przez cały koncert była atakowana masywnymi i ciężkimi metalowymi dźwiękami wprost wyrastającymi z klasycznego metalu lat 80-tych i thrashu.Adam - gitarzystą rytmiczny i twórca większości kompozycji serwował stylowe riffy,które wgniatały w ziemię.Titus, jako przystało na rasowego rockmana, wykrzykiwał z pasją kolejne wersy tekstów i do tego zawodowo przygrywał na basie. Niewątpliwie jednak głównym bohaterem wieczoru był Igor i jego niezwykle profesjonalna i efektowna gra na gitarze. Do tego stylowy image i mamy już kandydata na przyszłą,metalową gwiazdę.Najlepsze momenty koncertu? – było ich naprawdę wiele. Otwierający występ ,,Hard,capricious,rowdy,lethal'', brutalny ,,Next to last supper'', tytułowy ,,Hang'em high'' , potężny i majestatyczny ,,Snake city'' czy też demoniczny ,,Devil walks''.Igor grał wszystkie solówki i robił to z taką swobodą i techniczną biegłością,że niejeden profesjonalny gitarzysta mógłby się nabawić kompleksów. Największe wrażenie zrobiły na mnie jego solowe popisy w: finałowej części ,,It's good to be somebody(even in hell), nieco eksperymentalnym ,,Homme fatal'', rock'n ' rollowym ,,Whores,vodka and lasers'' i w ..Snake city''.Igor miał też swoje ,,5 minut'' tylko dla siebie na prezentację swoich możliwości – zaraz potem dołączyła reszta zespołu. Szczególnie genialnie wyszedł gitarowy pojedynek pomiędzy Titusem a Igorem. Na koniec Anti Tank Nun zagrali pierwszy utwór od którego się wszystko zaczęło - ,,If you are going to hell,keep going''(w całości skomponowany przez Igora).

Z coverów usłyszeliśmy ,,Cold sweat'' Thin Lizzy, zwariowaną wersję ,,Kick out the jam'' MC5. Największe wrażenie zrobiły na mnie jednak porywające interpretacje Acidowego ,,Barmy army'' i trudnego technicznie ,,Bark at the moon '' Ozzy'ego Osbourne'a.Pozytywne wrażenia psuł jednak fakt,że było zdecydowanie za głośno i przez co cierpiała na tym selektywność brzmienia. Dały też niestety znać o sobie kłopoty technicznych z gitarą Igora. Niemniej jednak koncert należy zaliczyć do udanych – pozostaje tylko czekać na kolejne występy i drugi album ,,Przeciwpancernej zakonnicy''.

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?