facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Pierwszego maja na wrocławskim Rynku odbędzie się 10. jubileuszowa edycja Festiwalu. Gwiazdami wydarzenia będzie zespół EUROPE, wirtuoz basu Marcus Miller oraz brat Jimiego Hendriksa, Leon Hendrix.

12 maja odbędzie się premiera nowej, solowej płyty Artura Dutkiewicza zatytułowanej „Mazurki”. Jeden z najwybitniejszych polskich pianistów jazzowych zapowiada album do słuchania i …tańczenia!

Zakończył się nabór zespołów do tegorocznej, trzeciej edycji festiwalu Kortofest. Chęć wzięcia udziału zadeklarowało ponad 180 zespołów! Organizatorzy przedstawili oficjalnie gwiazdę festiwalu, którą jest zespół Biff oraz skład jury.

Wrocławski The Sixpounder, po zakończonej niedawno trasie z Vader nie zamierza robić przerwy. Na początku marca nakładem Universal trafiła do sprzedaży płyta „Going To Hell? Permission Granted”, którą zespół wydał w pierwszej połowie roku 2011 własnym sumptem - a już The Sixpounder przygotowuje materiał na drugi album studyjny.

Niedziela 22 kwietnia to prawdziwe święto dla fanów ciężkich brzmień! W warszawskiej Stodole na jednej scenie z heavymetalowym Accept wystąpi Anti Tank Nun! Zespół pod wodzą Titusa (Acid Drinkers) 28 maja wydaje debiutancką płytę zatytułowaną "Hang'em High".

Już dosłownie kilka dni dzieli nas jednego z najciekawszych wydarzeń muzycznych tego roku! Tuż po premierze najnowszego albumu "Stalingrad" przybywa do nas heavymetalowy Accept! W najbliższą niedzielę 22 kwietnia muzycy zagrają w warszawskiej Stodole.

Zespół TKM przygotował już klip do utworu ,,Lafiryndy będą?''. Spotkał się on z bardzo przychylną oceną odbiorców, którzy docenili profesjonalną realizację oraz humor, który emanuje w każdej sekundzie teledysku.W przeciągu niecałych dwóch tygodni uzyskał ponad 5000 wyświetleń w serwisie YouTube, co jak na mały, jeszcze nieznany zespół może być odebrane jako duży skok naprzód.

28 maja do sklepów trafi debiutancki krążek zespołu Anti Tank Nun! Projekt Titusa z Acid Drinkers i 14 - letniego gitarzysty Iggy'ego Gwadery zaowocuje płytą o tytule "Hang'em High". Krążek z pewnością wstrząśnie polskim światem muzycznym! Znamy już okładkę , która mocno nawiązuje do zawartości tego wydawnictwa: przedstawia ona tarotowego wisielca na metalowym krążku.

Fani cieszyńskiej formacji Bartnicky przygotowali dla zespołu niespodziankę – zaaranżowali produkcję amatorskiego klipu do utworu „Tęskno mi”. Powstał scenariusz, kostiumy, skrzyknięto ekipę i na końcu zaproszono sam zespół.

Raya Manzarka przedstawiać nie trzeba. Współzałożyciel legendarnych, nieśmiertelnych The Doors ciągle jest w znakomitej formie. Na moment ze starymi przyjaciółmi z The Doors oraz wokalistą The Cult – Ianem Astberym przywrócili do życia macierzysty zespół Raya.

Kultowa, wrocławska Manana - w samym sercu miasta, będzie klubem festiwalowym tegorocznej edycji Asymmetry. W dniach 3-5 maja, przed i po koncertach w Browarze Mieszczańskim, będzie można spędzić tam czas z organizatorami i artystami festiwalu.