facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Po udanym i długo oczekiwanym debiucie wydanym dzięki fanom, zespół Krafcy z Bochni przystępuje do prac nad drugim pełnym albumem. Tym razem płyta ma powstać o wiele szybciej.

Slow to zespół,który jest wspaniałym antidotum na zabiegany i zwariowany świat,który nas otacza. Dzięki tej muzyce możemy przystanąć,wyciszyć się i choć na chwilę oderwać od zgiełku współczesnego świata, Świadczy o tym płyta ,,Art of silence'' zawierająca wysmakowaną muzykę z pogranicza smooth jazz i fusion.To był jeden z tych koncertów na które poszedłem zupełnie spontanicznie, nie znając wcześniej twórczości tego projektu.. Około 20.45 na scenie pojawiło się czterech muzyków: Dominik Gawroński – trąbka, Grzegorz Piasecki – kontrabas, Marcin Rak – perkusja oraz gościnnie pianista – Łukasz Perek.15 czerwca o 20.30,we wrocławskim klubie Firlej będzie można posłuchać Agaty Majewskiej i towarzyszącej jej muzyków.Ich twórczość opiera się na autorskich utworach, które wspólnie aranżują. Muzyka to dzieło Dominika Gawrońskiego, natomiast teksty wychodzą spod pióra solistki Agaty Majewskiej. Zespół istnieje od dwóch lat.

Grzegorz Kapołka, jeden z najwybitniejszych polskich gitarzystów blues-rockowych, rozpoczął prace nad materiałem na kolejną płytę swojego trio.Warszawa to już nie jedyne - i nie pierwsze - miejsce w Polsce, gdzie w 2012 r. można będzie na żywo posłuchać muzyki COLDPLAY. Na zakończenie wakacji, w niedzielę 26 sierpnia w krakowskim klubie Studio z jedynym koncertem w Polsce wystąpi brytyjska formacja COLDPLACE - oficjalnie zaakceptowany przez COLDPLAY tribute band tego zespołu.


Krzysztof K.A.S.A. Kasowski wydaje dwupłytowy album „Kontrakt” oraz powieść o polskim show-biznesie widzianym z perspektywy debiutanta bez układów i znajomości, o tym samym tytule. Premiera odbyła się 2 czerwca na 49. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2012.

Katowicka formacja Kosmo kończy prace na swoją druga płytą. Jak donosi zespół, pierwszy singiel z nadchodzącego albumu będzie miał swoją premierę w połowie czerwca.

Pochodzący z Wrocławia zespół ECHOE wydał właśnie swój pierwszy album zatytułowany "Echoe". Pięcioosobowy kolektyw prezentuje na nim wysokoenergetyczną mieszankę funky, prog i kilku innych gatunków - tak w naszym kraju nie grał jeszcze nikt! Płytę promuje teledysk do utworu "Indiana Jones", który na serwisie Youtube ma już blisko 20000 wyświetleń.

Fenomen białoruskiej sceny rockowej, zespół The Toobes odnosi w Polsce kolejne zwycięstwa. Formacja zdobyła pierwsze i drugie miejsce w dwóch następnych festiwalach.

Właśnie potwierdzony został drugi koncert Jesse Cooka w Polsce. Ten światowej sławy gitarzysta wystąpi 21 września w Poznaniu, dwa dni przed zapowiedzianym wcześniej koncertem we Wrocławiu. Artysta przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „The Blue Guitar”, która będzie miała swoją premierę w tym roku.