facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

19 grudnia 1944 roku w Anglii urodził się ALVIN LEE(właściwie Graham Barnes Lee) - błyskotliwy gitarzysta i wokalista,przez wiele lat związany z blues rockową grupą TEN YEARS AFTER.Po odejściu z tego zespołu rozpoczął swoją działalność solową.

12 stycznia 2012 roku,we wrocławskim klubie Eter, wystąpi rockowy wirtuoz skrzypiec - MICHAŁ JELONEK(znany przede wszystkim ze współpracy z HUNTER,a wcześniej także między innymi z ANKH). Artysta będzie promował na koncertach swój ostatni studyjny album,zatytułowany ,,REVENGE''. Koncert został zorganizowany dzięki wROCKfest

,,Freefall'' to debiutancki album tego dość młodego stażem,wrocławskiego zespołu. Już po pierwszym przesłuchaniu wiedziałem,że jest to na pewno płyta godna uwagi. Blank Faces to w całości muzyka czysto instrumentalna.


10 grudnia, 1972 roku, r. w Brukseli urodził się Brian Molko – brytyjski wokalista, gitarzysta, basista i autor tekstów zespołu Placebo.Grupa ta stała się bardzo popularna już w pod koniec lat 90-tych.Charakterystyczny, ,,kobiecy'' głos Briana stał się elementem rozpoznawczym zespołu.
Zespół Deathcamp Project jest bardzo dobrze znany miłośnikom brzmień spod znaku klimatycznej i mrocznej muzyki elektronicznej. Druga płyta duetu VOID i BETRAYAL przynosi dużo pięknych emocji i niezapomnianych melodii.

11 grudnia, w Olsztynie 1946 roku, urodził się MAREK JACKOWSKI - jeden z najwybitniejszych polskich kompozytorów rockowych. Założyciel, gitarzysta i twórca repertuaru bardzo popularnej w latach 80-tych i 90-tycvh grupy Maanam.Wcześniej grał w zespołach: Impulsy, Vox Gentis i Ossian, oraz w Anawa,u boku samego Marka Grechuty.

Już 12 grudnia w warszawskiej Stodole wystąpi niemiecki Blind Guardian - jedni z twórców power metalu i najpopularniejszy od lat zespół w tym gatunku. Po niezwykłym przyjęciu polskiej publiczności podczas ubiegłorocznego koncertu w naszym kraju muzycy Blind Guardian sami nalegali by kolejna trasa również nie ominęła Polski.

Ukazał się już kolejna płyta tajemniczego duetu Deathcamp Project.
Płyta nazywa się ,,Painthings'',a zawarta na niej muzyka to nawiązanie do stylistyki muzyki gotyckiej lat 80-tyvh co w połączeniu z nowoczesnymi electro - industrialnymi brzmieniami i indie rockiem

29 listopada 2001 roku, w Los Angeles w Kalifornii zmarł po długiej chorobie George Harrison – angielski muzyk,gitarzysta,wokalista i kompozytor muzyki rockowej.
Najbardziej znany był z działalności w najbardziej znanej grupie rockowej wszech czasów - The Beatles(grał z nią w latach 1960-1970)

24 listopada 1991 roku zmarł w Londynie Freddie Mercury - właściwie Farrokh Bulsara (ur. 5 września 1946 w Stone Town na Zanzibarze)Był on jednym z najlepszych wokalistów rockowych i showmanów w historii muzyki popularnej.Od początku do samego końca był związany z grupą QUEEN.


30 listopada w sprzedaży dostępna będzie nowa płyta Serpentii. Album zatytułowany "The Day In The Year Of Candles" będzie pierwszym wydawnictwem zespołu od 2004 roku, kiedy na rynek trafił "Nails Enigma". Dziś zespół zaprasza na imprezę z okazji wydania płyty do krakowskiego klubu Centrala (Mały Rynek 4) - początek o godzinie 20:00. Będzie można posłuchać płyty, obejrzeć DVD oraz kupić przedpremierowo album.