facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Dwa tygodnie temu Wardruna ogłosiła przyszłoroczną trasę promującą czwartą płytę pt. Skald. Zespół ma w planach odwiedzić również Polskę. Wardruna wystąpi w gdańskim Teatrze Szekspirowskim (19 listopad) i w warszawskim Teatrze Palladium (21 listopad). Obydwa polskie koncerty Wardruny zostały wyprzedane w niespełna dwa dni po rozpoczęciu sprzedaży biletów.
Trzecia płyta Nonamen - ''Interior’s Weather'' już gotowa. Zespół prezentując okładkę zapowiada premierę całości, poprzedzoną dwoma singlami, jeszcze w 2018. Koncepcyjny album ''Interior’s Weather'' będzie stanowić najcięższy materiał w dorobku zespołu, będzie składać się z 7 utworów.
Przedświąteczna edycja wymiany sąsiedzkiej oraz pchlego targu w Firleju odbędzie się 15 grudnia w godzinach 12:00 - 15:00. Będzie to świetna okazja do sprawienia sobie lub bliskim własnoręcznie wykonanych prezentów.
Lorien działa na rodzimej scenie muzycznej już ponad 25 lat (!). Grupa była stałym uczestnikiem Castle Party w Bolkowie. Po przerwie grupa wznowiła działalność w 2013 roku. ‘’Sny moje’’ jest symbolicznym otwarciem nowego rozdziału w historii zespołu.
Myrkur wystąpi na dwóch koncertach w naszym kraju! Zapraszamy 10 grudnia do poznańskiego Klubu U Bazyla oraz dzień później, 11 grudnia, do krakowskiego Klubu Kwadrat. W roli supportu na obydwu koncertach zaprezentuje się brytyjska wiolonczelistka Jo Quail.
Kreator, Dimmu Borgir, Hatebreed oraz Bloodbath już w tym miesiącu wystąpią na jednym, wspólnym koncercie w Polsce. Na wydarzenie zapraszamy 13 grudnia do warszawskiej Hali Koło.
Już 10 grudnia odbędzie się ostatni w tym roku koncert w Hard Rock Pubie Pamela. Punkt kulminacyjny "dwudziestki" klubu. Zagrają: Manchester oraz jako zespół otwierający wieczór grupa Panzerflower. Wydarzenie jest biletowane.
Wiosną przyszłego roku ukaże się długo oczekiwana druga solowa płyta Bartosza Słatyńskiego, którego pamiętamy z grup Penny Lane i Avalanche. Utwór „Czego Jeszcze Nie Wiesz” zapowiada nowe brzmienie artysty, które dojrzewało pod okiem znanego producenta Jasia Kidawy.
Galicja Productions ma przyjemność zaprosić na cykl koncertów świąteczno - noworocznych podczas których usłyszą Państwo najpiękniejsze kolędy i pastorałki w najlepszych wykonaniach. Artysta wystąpi już na początku stycznia 2019 roku.
24-letnia Freya Ridings to talent na miarę Florence Welch, Adele, Birdy czy Hannah Reid z London Grammar! Artystka osiągnęła wielki sukces za sprawą singla „Lost Without You”, który dotarł do 9. miejsca list przebojów w Wielkiej Brytanii, jak również zgromadził ponad 50 mln streamów na całym świecie i przez pięć tygodni utrzymywał się na pierwszej pozycji Shazam UK.
Wrocławska grupa Atme, która pod koniec 2017 roku zadebiutowała znakomicie przyjętym albumem „State of Necessity”, zaprezentowała premierową kompozycję „Obsessed”. Muzyka zespołu to doświadczenie przestrzeni. To początek drogi do korzeni, do jedności z muzyką, sobą i otoczeniem.