facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Dwie wielkie osobowości polskiej muzyki, dwie wielkie legendy rodzimego rocka, będą gwiazdami na jedynym, niepowtarzalnym koncercie, na który już 8 grudnia zapraszamy do krakowskiego Kwadratu. Renata Przemyk i Kasia Kowalska - jedne z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce - pojawią się na jednej scenie, by zaprezentować swoje największe hity. Wystąpi także Agata Karczewska - młoda i utalentowana folkowa singer - songwriterka.
Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie (zwłaszcza dla fanów zespołu). Oto 24 listopada, w krakowskim Tetrze Łaźnia Nowa, Lady Pank zagrają w całości materiał z płyty ''LP1''. Jest to nagrany ponownie pierwszy album z udziałem takich artystów jak: Nosowska, Kowalska, Janerka, Markowski, Rojek, Maleńczuk, Organek, Zalewski, Rogucki, Wyrostek.
Do kiosków trafiło właśnie październikowe wydanie magazynu o muzyce rockowej i metalowej czyli Metal Hammer. Wydanie wyjątkowe, bo z dwiema równorzędnymi okładkami. Do części nakładu dołączono płytę CD, na której znalazły się najnowsze utwory z katalogu wydawnictwa Napalm Records.
''Progresja'' ma zaszczyt zaprosić na koncert legendarnego wokalisty Marillion, z którym nagrał tak ponadczasowe utwory, jak "Script For A Jester's Tear", "Fugazi" czy "Misplaced Childhood" znane wszystkim miłośnikom progresywnego rocka. Od 1988 roku działa, jako solista. Na swoim koncie ma już kilkanaście albumów. Artysta wystąpi w warszawskiej ''Progresji'' już 18 października.
Maciej Lipina przedstawia swój teledysk do utworu „Cały świat”. Utwór zapowiada premierę albumu „Ścigany”, która do sklepów trafi 28 września.
Już 4 października, we Wrocławiu odbędzie się specjalny koncert Helaine Vis. To 22-letnia wokalistka, autorka tekstów i muzyki. ej delikatny głos uzupełnia i kontrapunktuje gitara w pełnym spektrum brzmień – od klasycznego i oszczędnego po ambientowe, stratosferyczne, czasem brudne. Występ będzie wyjątkowy - artystka zagra... w mieszkaniu w centrum miasta (w ramach projektu House Gig).
Norweska Wardruna ujawniła dziś datę premiery nowej płyty. Akustyczny krążek Skald, który zawierać będzie materiał nagrany przez Einara Selvika przy okazji jego solowych koncertów ukaże się 23 listopada bieżącego roku nakładem By Norse.
Kinga Miśkiewicz prezentuje singiel „Nie lubię kobiet”. Singiel jest zapowiedzią płyty „to mi nie”, która ukaże się 10 października tego roku nakładem Soul Records. Przewrotny tytuł stanowi zalążek do dyskusji nad podejściem przedstawicielek płci pięknej do spraw błahych i tych poważniejszych.
''A star is born'' (''Narodziny gwiazdy'') to film w którym główne role zagrali Lady Gaga oraz Bradley Cooper. Obraz trafi na ekrany kin 30 listopada. A już 5 października premiera ścieżki dźwiękowej do filmu.
Monuments oraz Vola wystąpią wkrótce w Warszawie! Na koncert zapraszamy 23 października do warszawskiego klubu Pogłos. Brytyjczycy z Monuments przyjadą do naszego kraju promować swój nadchodzący album „Phronesis”. Płyta ukaże się 5 października nakładem Century Media Records. Do koncertowego line-upu: Monuments, Vola oraz Kadinja dołącza fińska grupa Atlas.
Katowice od stolicy Szkocji Edynburga dzieli ponad dwa tysiące kilometrów, ale podczas tegorocznej edycji Rawy Blues wystąpi artysta, który udowodni, że Ślązacy i potomkowie Williama Wallace'a mają ze sobą wiele wspólnego. Marek „Makaron” Motyka – znany śląski bluesman – będzie gospodarzem Kawiarenki Poetyckiej, podczas której zaprezentuje festiwalowej publiczności wiersze słynnego poety Roberta Burnsa.