facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Dziś i jutro koncerty rodzimego Percivala. Grupa oferuje fanom wyjątkowe spektakle. „Wild Hunt Live” to nazwa koncertowego programu grupy, podczas którego wykonywana jest na żywo muzyka wykorzystana w grze "Wiedźmin 3: Dziki Gon." Dwa takie występy, w pełnej audiowizualnej odsłonie, zobaczymy kolejno:7 sierpnia na Scenie Letniej klubu Progresja, a następnie 8 sierpnia w krakowskim Hype Parku.
W czasie pandemii życie koncertowe praktycznie zamarło. Wszechobecne obostrzenia utrudniają i zniechęcają artystów do twórczej pracy. Mimo tego są organizowane małe, kameralne koncerty, które pozwalają poczuć, choćby w minimalnym stopniu, atmosferę normalności. Taki występ miał miejsce 15 maja 2021 roku w chrzanowskim Centrum Kultury MOKSiR. Zagrał tam Marcin Pająk (gitarzysta, wokalista, kompozytor) wraz z towarzyszącymi mu muzykami. Artyści wykonali w całości wydany rok temu album ‘’Last day.’’
19 lipca, nakładem wytwórni Soliton, ukazał się nasz debiutancki album zespołu Neaghi ''Whispers of wings'', który w całości został udostępniony na youtubie. Płyta zbiera dobre recenzje fachowej prasy (m.in. Metal Hammer, Teraz Rock).
Amelia Andryszczyk zmienia szarość w róż i prezentuje zupełnie nowe, nieznane dotąd swoim słuchaczom oblicze. Singiel ''Odpłynę, odpłynę'' zwiastuje początek nadchodzących zmian, nie tylko w życiu prywatnym, ale również muzycznym artystki.
Filip Mizia, wokalista i songwiter, którego mogliście poznać z bardzo dobrze przyjętych singli, wydanych na przestrzeni 2020 i 2021 już za chwilę będzie świętować premierę swojej pierwszej płyty. Singlem promującym album jest „Życie to…” – bardzo pozytywnie nastrajający, wręcz wakacyjny utwór.
Dziś oficjalna premiera nowego, już siódmego utworu, który znajdzie się na debiutanckiej płycie grupy Pozory. ''Oczy'' to gorący singiel na miarę środka lata, pełen ciepła i miłości.
Całkiem niedawno ukazał się nowy singiel Gmana czyli Grzegorza Kowalczyka, byłego wokalistę zespołu Carrion. Przy utworze pracowali wybitni specjaliści, m.in. zdobywca nagrody Grammy, Jeff Sojka, odpowiedzialny w tym wypadku za mix i mastering.
Neaghi to wrocławska formacja heavy metalowa założona przed doświadczonych muzyków (między innymi z grup Lokian i Kreon). ‘’Whispers of wings’’ jest debiutem fonograficznym zespołu, lirycznie opartym na książce ‘’Insania’’, autorstwa Agaty Lesieckiej i Julii Steć. Jedna z postaci tej publikacji ma na imię Neaghi – losy tego bohatera są przedstawione na albumie ‘’Whispers of wings.’’
Już 27 lipca wyjątkowy koncert .... we wrocławskim mieszkaniu. Zagra dreampopowy duet Teepee. Ilość miejsc podczas występu ściśle limitowana (30 osób). Wstęp - co łaska. Całe wydarzenie w ramach projektu House Gig.
Najnowsze wydanie magazynu Metal Hammer właśnie trafiło do tradycyjnych punktów sprzedaży. Znajdziecie w nim między innymi wyjątkowy wywiad z zespołem Motörhead!
Już w najbliższy piątek, 23 lipca na sklepowe półki oraz do serwisów cyfrowych, trafi reedycja siódmego studyjnego albumu pt. „Supernova", wydanego po raz pierwszy w 1998 roku. To autorski album Urszuli i Stanisława Zybowskiego, na którym znalazł się również utwór z płyty "Urszula & Jumbo" - "Rysa na szkle" w nowej wersji, z polskim tekstem Bogdana Olewicza.