facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Z twórczością polskiej formacji Black Snake zetknąłem się trzy lata temu. Krążek ‘’Lucifer’s bride’’ był powiewem świeżości na rodzimym rynku ciężkiego grania. ‘’Blood of the snake’’ stanowi logiczną kontynuację wypracowanego przez grupę stylu. Znakiem charakterystycznym Black Snake są mroczne i tajemnicze okładki. Ale nie taki diabeł straszny, jak go malują.
Sam tytuł nowego wydawnictwa w pełni oddaje to, z czym będziemy mieli do czynienia. Na ‘’Dark orient’’ znajdziemy solidną dawkę mrocznych, orientalnych i hipnotycznych dźwięków. Krakowska formacja postanowiła oddać hołd muzyce Bliskiego Wschodu wykonywanej na tradycyjnych instrumentach takich jak: tar, setar,dura, santur, saz, darbuka, tombak i wiele innych. Oczywiście Saratan nie zapominają o swych metalowych korzeniach.
Po subtelnym, przeszywającym występie na Asymmetry Festival 2016, Henry David’s Gun powraca do Wrocławia z nowym albumem Tales from a whale’s belly! Będzie można usłyszeć ich 27 stycznia w Firleju.
To będzie jeden z najgłośniejszych koncertów przyszłego roku! 13 czerwca w katowickim Spodku zagrają "Bogowie Metalu" - Judas Priest, a jako gość specjalny wystąpi Megadeth! Koncert organizuje Metal Mind Productions. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie!
W dniu 16 grudnia 2017 o godzinie 19.00 r. w ciechocińskim Teatrze Letnim odbędzie się wyjątkowy, promocyjny koncert zespołu „Skołowani” oraz zespołów zaprzyjaźnionych z ciechocińskim Sajgonem, czyli Centrum Niezależnego Życia. Powodem jego zorganizowania jest wydanie debiutanckiej płyty Skołowanych oraz wydanie płyt zaproszonych zespołów w prawie tym samym terminie.
"Muzyka rockowa jest nieodłączną częścią naszego życia bez której chyba nie umielibyśmy żyć" - Mensko jest to zespół założony w Mińsku Maz. grający szeroko pojęty rock inspirujący się rockiem spod znaku alternatywy, założony przez muzyków z 15-letnim doświadczeniem scenicznym w dawnym zespole 3siostry. Skąd się wzięli i dokąd zmierzają? Zapraszamy do lektury wywiadu z Piotrem Juszczak, wokalistą i Marcinem Polakiem, gitarzystą.
Shadowspawn to pięciu Duńczyków, którzy zjedli zęby na graniu w krajowym podziemu. I to się czuje, w każdym riffie, w każdym uderzeniu, w każdym kolejnym growlu. Pod koniec listopada ukazał się nowy album grupy "Hope Lies Dormant."
Grupa Piołun powstała na gruzach formacji Naked Brown. Mateusz Puchniarz (bas, wokal) i Maciej Rekowski (gitara) postanowili nieść swojego rock'n'rolla dalej. W składzie znaleźli się perkusista Igor Augustynowicz i klawiszowiec Grzegorz Kuryłowicz. Ostatniego lata Piołun wydał pierwsze owoce – singiel zatytułowany po prostu „Piołun”, na którym znalazły się dwa utwory – „Śnieżna Pantera” i „Zgodnie z planem”.
Projekt "Pracownia opowiadania - Wrocław - Fabryczna" trwa od początku października. Wystawa kończąca projekt „Pracownia Opowiadania - Wrocław Fabryczna” będzie okazją do prezentacji prac uczestników, podsumowania działań organizatorów oraz podjęcia kroków w celu organizacji kolejnych akcji o podobnym charakterze. Wernisaż odbędzie się w sobotę, 9 grudnia, w godzinach 16:00-19:00.
Już w poniedziałek (11 grudnia), w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela, wystąpi grupa Manchester. Zespół oprócz swoich sztandarowych utworów, takich jak "Dziewczyna Gangstera", "Lawendowy", "Lubię Twoje włosy"... zaprezentuje również materiał z najnowszej płyty. Wstęp wolny!
1 grudnia miała miejsce premiera nowego wydawnictwa krakowskiej grupy Saratan. Jest to Epka, zatytułowana „Dark Orient”, która prezentuje akustyczne i orientalne oblicze zespołu. Na płycie znajduje się 10 utworów zarejestrowanych w latach 2016-2017 przez Jacka Gruszkę z JRSstudio - łącznie 62 minuty muzyki. Dodatkowo, zespół opublikował teledysk do jednego z utworów z Epki - ludowej pieśni „Ederlezi”. Za realizację jego odpowiada !O!Grupa oraz JRSstudio, a występują w nim tancerki z grupy Samarkanda Tribal Bellydance.