facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

The Freuders powracają z nowym wydawnictwem! EPka „Omniform” to połączenie 4 atomów, które oddaliły się od siebie, by ponownie zderzyć się i wygenerować jeszcze większą siłę rażenia.
Ghost zapowiada swój czwarty album "Prequelle" i prezentuje singel "Rats"! Płyta szwedzkiej grupy ukaże się 1 czerwca 2018 roku. Na nadchodzącym albumie "Prequelle" obowiązki wokalne niespodziewanie przejmuje Cardinal Copia.
Monstergod jest projektem muzycznym Schnittera (wokal, instrumenty klawiszowe, sampling) i Smoły (gitary, programowanie). Muzyka duetu jest muzyczną miksturą takich gatunków jak: dark electro, industrial, gotyk, metal a nawet awangarda. Nota bene, w sesji nagraniowej uczestniczyło też kilku znanych artystów.
W poniedziałek 23. kwietnia w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela ponownie wystąpi kalifornijska grupa John Clifton Blues Band. Wieczór otworzy grupa Skołowani, promująca winylowe wydanie swojego debiutanckiego albumu.
Hardrockowa formacja Illusion zaskoczyła nieco fanów albumem "Opowieści" wydanym w 2014 roku. Był zupełnie inny niż dotychczasowe wydawnictwa – bardziej spokojny, trochę sentymentalny i melancholijny w odbiorze. Mogło się wówczas wydawać, że zespół na dobre zmienił styl muzyczny, złagodniał. Okazuje się, że nic bardziej mylnego!
20 kwietnia startuje europejska trasa ''Boiling Aggression Tour.'', w której zagrają dwie metalowe załogi - Terrordome oraz Deathreat.
Multiinstrumentalista Maarten Devoldere, znany szerzej pod pseudonimem Warhaus zagra 10 maja w Progresji. Warhaus to solowy projekt Marteena Devoldere, wokalisty belgijskiej, indie-rockowej grupy Balthazar.
„Obok ulic i miejsc” to nowy utwór Much promujący reedycję kultowego Terroromansu. Album ukaże się w jubileuszowej edycji po raz pierwszy na winylu i dwupłytowym kompakcie, uzupełnionym o Galanterię – pierwsze demo zespołu.
Kto by pomyślał, że to już ponad 25 lat działalności artystycznej Gutter Sirens. ‘’Phantom pains’’ to czwartą płytą w dyskografii zespołu. Nota bene, tym razem mamy do czynienia z albumem koncepcyjnym, będącym dźwiękowo – słowną opowieścią o życiu słynnego, barokowego malarza – Caravaggia. Bohater ten jest także punktem wyjścia do snucia refleksji na temat walki dobra ze złem.
Godsmack po 20 latach od wydania debiutu i ponad 20 milionach sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie powraca z pierwszym od czterech lat premierowym wydawnictwem. „When Legends Rise” ukaże się 27 kwietnia. Płytę promuje utwór „Bulletproof”do którego powstał klip.
„Music For Installations” to wyjątkowe wydawnictwo, na którym znajdą się nowe i rzadkie utwory Briana Eno. Kompozycje pochodzą z instalacji audiowizualnych tworzonych przez Eno od 1986 roku do czasów współczesnych. Album będzie miał swoją premierę 4 maja.