facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Już na początku marca, w krakowskim klubie Kwadrat jak co roku święto fanów punka - Punk Fest. Z przyczyn losowych nie wystąpi zespół Los Fastidos, zaś jego miejsce zajmie The Last Resort.
Trzech gigantów polskiego metalu na jednej scenie. Kat & Roman Kostrzewski, Turbo i Alastor wystąpią w Krakowie. Wszystko to 17 lutego w klubie Kwadrat.
Warsaw Prog Days 10 lutego 2018 powraca do Progresji, co oznacza coroczne święto fanów rocka progresywnego. Na scenie pojawią się m.in. Amarok, Gallileous, Coogans Bluff i inni.
Kapela ze Wsi Warszawa obchodzi dwudziestolecie działalności. Zespół uznał, że to dobry pretekst do symbolicznego powrotu do źródeł. Do spotkań z nestorami lirycznych pieśni, transowych tańców i magicznych obrzędów, które zaowocują nagraniem wspólnej płyty". Zapraszamy do Starego Klasztoru (3 lutego) na wyjątkowy koncert, będący zarazem premierą nowego albumu grupy "Re:akcja mazowiecka". Poza Kapelą na koncercie pojawi się gość specjalny - grupa Carniacy.
Galicja Productions oraz muzol.com.pl zapraszają na lutowy koncert 999, Peter And The Test Tube Babies, The Sandals i innych artystów. Grupy prezentują różne odmiany energetycznego rocka.
Zespól Wilki w tym roku obchodził 25- lecie działalności, ale wciąż szuka nowych wyzwań. Muzycy postanowili zagrać akustyczna trasę koncertowa z towarzyszeniem Symfoników Filharmonii Gdańskiej.
Na koncertach usłyszymy nowe aranżacje największych przebojów wzbogacone miedzy innymi brzmieniem wiolonczeli i marimby.
Angelus Dei to projekt muzyków takich zespołów jak: BlackSnake, Sacrifer, Gavlyk Bluez Band, CreepShow, Sound Pipe i Svobodni. Głównym kompozytorem i autorem aranżacji jest gitarzysta Maciek Gawlik. Na płycie znajdziemy dziewięć kolęd zagranych na rockową nutę.
Do kiosków trafiło właśnie pierwsze wydanie pisma w nowym roku! W styczniowym numerze dziennikarze naszej redakcji tradycyjnie starają się podsumować to, co działo się w muzyce na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy. Do części nakładu została dołączona płyta z nowymi nagraniami takich grup jak (między innymi): Black Label Society, Machine Head, Corrosion Of Conformity, Destruction, Arkona, Anvil, JD Overdrive, Corruption i wiele innych.
21 lat po premierze kultowego albumu “Zimowe Graffiti”, zespół Lady Pank postanowił nagrać kontynuację tej płyty. Tytuł nasunął się sam… remake Zimowego Graffiti nie mógł nazywać się inaczej. A już 7 stycznia będzie można się przekonać jak album brzmi na żywo (w krakowskim Kijów Centrum).
Knock Out Productions oraz klub B90 prezentują trzy polskie koncerty na wspólnej trasie Cradle Of Filth i Moonspell. Zespoły wystąpią na trzech koncertach w Polsce. Zapraszamy: 23 stycznia do krakowskiego Kwadratu, 24 stycznia do warszawskiej Progresji oraz dzień później 25 stycznia do gdańskiego klubu B90.
Nowy rok to okazja do karnawałowej zabawy w doborowym towarzystwie i miejscu, jakim niewątpliwie jest MKS Fraktal Mikołów. Dlatego, też już od 6 stycznia startują z Waszymi ulubionymi sobotnimi imprezami, tym razem za konsoletą DJ Zorka. Macie pomysł na szczęśliwą styczniową trzynastkę? Jeżeli nie to 60'80'90'More z DJ "na zastępstwie" urozmaicą Wasz wieczór.