facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Zabrodzki, Górczyński, Młynarski prezentują trio Polonka! Już 14 marca zagrają we wrocławskim Firleju materiał z nowej płyty: "Poemat konfesyjny"!
Projekt RE[punk]BLIKA to kolejny magnes, który powinien przyciągnąć Was na tegoroczną edycję ROCK NA BAGNIE w Goniądzu. Wyjątkowy hołd, który zespołowi Republika oddali czołowi muzycy punkrockowi doczeka się jedynego wykonania na żywo, właśnie na naszym festiwalu. Koncert przygotował krakowski Chupacabras, weźmie w nim udział kilku znamienitych gości, również Zbigniew Krzywański, legendarny gitarzysta Republiki. Składu Rocku Na Bagnie dopełniają grupy Prawda, na której czele stoi Melon i warszawski skład Satellites złożony z fanów The Ramones.
Już w kwietniu heavy metalowa formacja Battle Beast zagra trzy koncerty w Polsce. Grupa opublikowała w sieci wideoklip do premierowego numeru zatytułowanego „Eden”. Utwór zespołu, pochodzi z nadchodzącego krążka „No More Hollywood Endings”, którego premiera planowana jest na 22 marca 2019 roku. Battle Beast wystąpi w naszym kraju 4 kwietnia w warszawskiej Proximie, 5 kwietnia w krakowskim Kwadracie oraz 7 kwietnia w poznańskim klubie U Bazyla.
Po fenomenalnym sukcesie koncertu Yasmin Levy z Polską Orkiestrą Radiową w Studiu Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie artystka ponownie wystąpi w Polsce już wiosną 2019 roku. Yasmin Levy jako jedna z nielicznych artystek była kilkukrotnie wyróżniana w najbardziej prestiżowym plebiscycie BBC World Music Awards. Yasmin wystąpi 10 kwietnia w Sali Ziemi (Poznań) oraz 11 kwietnia w Starym Maneżu (Gdańsk).
Po znakomitym albumie "The Similitude of a Dream" i równie świetnym koncercie w 2017 roku, zespół zaprezentuje w warszawskiej Progresji materiał z nowej płyty koncepcyjnej "The Great Adventure"! Jest to podwójny koncept album, który ukazał się 25 stycznia bieżącego roku.
Warszawska ''Progresja'' zaprasza 24 marca 2019 na koncert niemieckiej grupy heavy metalowej, U.D.O. Zespół będzie promował swój najnowszy album „Steelfactory”. Po ponad 40 latach działalności i spektakularnych sukcesach na początku lat 80-tych, a także kilku po sprzedaży milionów płyt na całym świecie, Udo Dirkschneider, stał się jedną z największych legend rocka.
Ukraińskie stoner-rockowe trio Stoned Jesus zagrało już w naszym kraju, w tym w gdyńskim
klubie Ucho kilkanaście świetnie przyjętych koncertów. W dużej mierze dzięki popularności, jaką
zespół zyskał sobie dzięki kapitalnym koncertom, grupa podpisała w zeszłym roku kontrakt z jedną
z największych wytwórni w świecie rocka i metalu – Napalm Records.
29 marca ukaże się trzecia płyta Lion Shepherd zatytułowana po prostu „III”. Na razie grupa ujawniła jeden fragment tego wydawnictwa – singlowy „What Went Wrong”, do którego powstał również teledysk. Ale jeszcze przed premierą krążka będzie można posłuchać nowych utworów w wersjach na żywo. 2 marca w warszawskim klubie „Progresja” rozpocznie się krótka trasa koncertowa, podczas której zespół odwiedzi siedem miast.
W 2018 roku, legenda polskiego rocka hucznie świętowała jubileusz 35 – lecia wydania debiutanckiego albumu, który okazał się prawdziwą kopalnią przebojów i dzięki któremu Lady Pank zyskał status gwiazdy. Panowie nie zamierzają jednak spocząć na laurach i kontynuują triumfalny podbój największych aren w Polsce. Zaczynają już od początku marca!
Knock Out Productions zaprasza na dwa marcowe koncerty grupy Tribulation. Zespół zagra już 5 marca w Poznaniu i 6 marca w Warszawie. Towarzyszyć będą: Gaahls Wyrd i Uada. Jako support na całej trasie zaprezentuje się amerykańska grupa Idle Hands.
Zespół Farben Lehre z ogromną przyjemnością poleca wyjątkowy, animowany teledysk do niezwykłego utworu „ALI-BABA” z najnowszego albumu "Stacja Wolność". To krótka, baśniowa opowieść z krainy Tysiąca i jednej nocy.