facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Od premiery ostatniej płyty warmińsko-mazurskiej formacji metalowej Torture Of Hyporcrisy mijają 3 lata. Krążek „RMBK-1000”, dystrybuowany przez Sonic Records, został wydany na 30-lecie katastrofy w Czarnobylu i ugruntował unikatowe post-apokaliptyczne brzmienie zespołu, w którym mieszają się: industrial, death, djent i groove metal.
Knock Out Productions prezentuje występ amerykańskiej formacji Code Orange w Warszawie. Zespół z Pittsburga zaprezentuje się dla polskiej publiki już 14 czerwca w warszawskim klubie Hybrydy. Kapela istnieje od 2008 roku i ma na swoim koncie już trzy albumy studyjne, w tym ostatni – „Forever”, który wydany został w 2017 roku, nakładem Roadrunner Records. Gośćmi amerykańskiej formacji na koncercie w Warszawie będą: The Lowest, Embitter oraz Heavy Runner.
Lech Janerka powraca w wielkim stylu po 14 latach od wydania „Plagiatów”. Premierowa „Zabawawa” jest pierwszą zapowiedzią długo wyczekiwanego studyjnego albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku. Utwór dostępny jest już na Youtube w stacjach radiowych, a wkrótce także we wszystkich serwisach cyfrowych.
Komety kończą pracę nad długo oczekiwaną płytą "Alfa Centauri". Dziś odbyła się premiera piosenki "Na Sprzedaż." Utwór jest hołdem dla Amy Winehouse.
Banks napisała utwór wspólnie z Buddym Rossem (Frank Ocean, HAIM), a producencko połączyła siły z Hudsonem Mohawke (Kanye West, Drake) i BJ Burtonem (Bon Iver, Francis and the Lights). To pierwszy premierowy materiał od czasu singla „Underdog” z 2017.
Paweł Pilichowicz ujawnia klip do utworu ''Jedność przeciwieństw". Jest to trzeci singel tego artysty pochodzący z jego debiutanckiej płyty "Życia szczegół”. W klipie wystąpiła Izabela Trojanowska.
W związku z ogromnym zainteresowaniem warszawskim koncertem The HU, wydarzenie zostało przeniesione z Klubu Hydrozagadka do większego Klubu Proxima. Wszystkie wcześniej zakupione bilety zachowują swoją ważność. Kapela, która powstała zaledwie w 2016 roku, określa swój styl jako „hunnu rock”, którego nazwa pochodzi od mongolskiego słowa hu, czyli człowiek.
Już na początku przyszłego miesiąca (dokładnie 4 czerwca) we Wrocławiu wystąpi jednoosobowy projekt Wawrzyńca Dąbrowskiego (znanego Letters From Silence, Henry David's GUN). Artysta zagra..w prywatnym mieszkaniu przy ul. Roentgena! Ilość miejsc ograniczona! Wszystko to w ramach coraz bardziej popularnej akcji ''House Gig.''
Metalowcy z Necro przedstawiają klip do nagrania ''Toothless zombie.'' Utwór jest zapowiedzią nowego albumu ''Propaganda'', który będzie wydany 14 maja 2019 przez firmę Sliptrick rec.
Płyta „Gemini” była jednym z najbardziej spektakularnych debiutów fonograficznych w ostatnich trzech dekadach. Stała się trampoliną do kariery dla Kasi Kowalskiej. W tym roku mija 25 lat od premiery tego wydawnictwa. Jeden z koncertów, podczas których artystka świętuje jubileusz pracy artystycznej odbędzie się 14 czerwca w Amfiteatrze w Zielonej Górze. Będzie okazja, by posłuchać na żywo zarówno utwory z „Gemini”, jak i przeboje z całej kariery wokalistki.
Marysia Starosta z niespodzianką dla swoich fanów. Radiowa wersja kawałka ''NIE'' trafiła niedawno dziś do radia i serwisów cyfrowych. Piosenka jest ostatnim singlem promującym głośny album Marysi Starosty pt. ''Ślubu Nie Będzie’'.