facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

V Tour to nazwa jesiennej trasy Natalii Nykiel, którą artystka rozpocznie 18 października koncertem w Szczecinie. Jesienią publiczność usłyszy po raz ostatni w pełnym wymiarze utwory z nagrodzonej m.in. O!Lśnieniem 2017 płyty „Discordia”.
Progresywna grupa Pinn Dropp wypuściła nowego singla „Human Corporate Machine”. Utwór do którego powstało również video, trafi do serwisów streamingowych oraz jako bonus track wersji digital zapowiedzianego albumu „Perfectly Flawed”.
Młoda stażem grupa Route 11 prezentuje nowy singiel ''To siedzi w nas.'' Do piosenki został nakręcony bardzo wakacyjny teledysk.
Steve Rothery Band na 2 koncertach w Łodzi. Gitarzysta i współzałożyciel kultowego zespołu Marillion pojawił się po raz pierwszy w Progresji w 2016 roku. Tym razem zapraszamy na 2 koncerty w Łodzi do zaprzyjaźnionego z nami klubu Scenografia. Jako support SRB pojawi się Collage.
Jorgos i Antonis Skolias, awangardowy duet ojca z synem, zaprezentuje we Wrocławiu swój najnowszy projekt o nazwie “Kolos”. Ich wzruszające kompozycje to most łączący wariacje jazzowe, dynamiczne wokalne improwizacje, muzykę folk oraz soul. Koncert już 12 października w Firleju.
6 października 2018 rozpocznie się trasa koncertowa z okazji 20 - lecia działalności zespołu Coma. Trasa jest wyjątkowa, ponieważ zespół zdecydował, że chce zagrać koncerty w salach, które wielkością pozwolą być BLISKO publiczności aby podziękować za ostatnie 20 lat. Jednym z przystanków na tej trasie będzie Kraków, gdzie zespół wystąpi 25 października w Klubie ZET PE TE. Galicja Productions serdecznie zaprasza na to wydarzenie.
Knock Out Productions prezentuje koncert Chelsea Grin w Warszawie! Chelsea Grin przyjedzie do Polski promować swój najnowszy album „Eternal Nightmare”, który ukaże się już 13 lipca nakładem Rise Records. W roli gości specjalnych trasy ''The Eternal Nightmare European Tour 2018'' wystąpią: Oceano, Kublai Khan oraz Enterprise Earth. Na deathcore’owe szaleństwo zapraszamy 5 października do warszawskiej Progresji.
Happysad po raz kolejny rusza w Polskę. Jesienią odwiedzi 13 klubów i oprócz materiału przekrojowego zagra także nowe utwory. 30 listopada 2018 grupa odwiedzi Kraków a ich gościem specjalnym będą Rycerzyki.
Zapraszamy na kolejną edycję Avant Art Festival we WRocławiu. W ciągu 7 dni wystąpi wielu bardzo ciekawych, ważnych artystów, międzynarodowych gwiazd, dużo aktualnej muzyki. W programie duża prezentacja artystów z USA - to eksplorujące koncept “maksymalizmu” Trio Stetson Fox Dunn ze swoim pierwszym w Polsce koncertem, elektroakustyczny kompozytor, kornecista, improwizator i artysta multimedialny Rob Mazurek, charyzmatyczna Moor Motheroraz hałaśliwy i konfrontacyjny, nowojorski Wolf Eyes.
Cruentus z łaciny oznacza coś krwistoczerwonego. Ta nazwa zespołu dobrze oddaje charakter twórczości polskiego sekstetu. ‘’Every Tomorrow’’ jest już drugim albumem studyjnym, który przynosi solidną dawkę nowocześnie brzmiącego metalu.
ONA ma dobre ucho do muzyki plus ONI lubiący eksperymentować i nadstawiać uszu w poszukiwaniu nowych dźwięków. Równa się - The Ears, czyli niezwykły ładunek emocji przetworzony na dźwięki i śpiew. Już 22 września oficjalna premiera ICH mini albumu ''Wielka płyta.''