facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Arch Enemy wraca do naszego kraju na dwa koncerty! Występy tego zespołu cieszą się tak dużym powodzeniem, że krakowski koncert w klubie Kwadrat (16 czerwca) został już wyprzedany! Zainteresowani mają jeszcze szansę zobaczyć Arch Enemy dzień później - 17 czerwca w gdańskim B90. W roli supportów obejrzymy występy Jinjer oraz Totem.
Doceniani przez krytyków godni reprezentanci rasowego, klasycznego rocka na Dolnym Śląsku wydają drugą płytę pt. "Blooming", premierą zaplanowaną na 11 maja. Muzycy zaprosili do udziału w nagraniu Marka Piekarczyka, który gościnnie zaśpiewał w utworze „Ucieczki”. Na koncert promujący płytę zespół zaprasza dzień po premierze -12 maja o 20:00 do Starej Piwnicy we Wrocławiu.
W poniedziałek (14 maja), w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi supergrupa Czarny Pies. Zespół zagra w wirtuozerskim składzie: Leszek Winder, Mirosław Rzepa, Jan Gałach, Michał Kielak, Krzysztof Ścierański i Jerzy Piotrowski. Niepowtarzalne koncerty tego projektu, to zawsze wielkie wydarzenie.
Osada Vida, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów na prog-rockowej scenie, powraca w czerwcu z nowym albumem zatytułowanym „Variomatic”. Znamy już pierwszy singiel z płyty - utwór „In Circles”, który jest znakomitą próbką nowej, odświeżonej odsłony zespołu. Osada Vida prezentuje się bowiem w zreformowanym składzie z młodym i utalentowanym Marcelem Lisiakiem na wokalu. Premiera „Variomatic” zaplanowana jest na 1 czerwca 2018.
Snow Patrol ujawnia kolejne nagrania z nowej płyty ''Wilderness.'' Muzycy grupy poszukują nowych znaczeń, ale też pozostają wierni tworzeniu świetnych melodii, co zresztą od samego początku było ich znakiem rozpoznawczym. Nowy album pokazuje bardziej surowe oblicze zespołu. Jego premiera będzie miała miejsce 25. maja.
Jeśli macie ochotę usłyszeć na żywo Ms. Obsession i wejść w jej elektroniczno - oniryczny świat gdzie prawda ściera się z iluzją to już wkrótce będzie ku temu sposobność. Artystka zagra niebawem kilka koncertów w różnych miastach - między innymi w Radiu Rzeszów i w warszawskim SPATIFIE.
Yanish to autorski projekt wokalisty Krzysztofa Janiszewskiego, autora tekstów i kompozytora muzyki. Artysta poprzez utwory z EP-ki i nadchodzącego albumu "Dobrostan" wraca do swoich muzycznych korzeni. EP-ka zawiera 4 autorskie utwory, które są częścią dużej płyty "Dobrostan".
Upiorni horror - punkowcy z The Damned powracają z nową płytą - ''Evil spirits.'' Płyta jest owocem nieokiełznanego, szaleńczego, dzikiego przypływu natchnienia, którego muzycy doświadczyli pracując w październiku 2016 roku w brooklińskim studiu Atomic Sound pod czujnym okiem uznanego producenta Tony'ego Visconti (David Bowie, T Rex, Morrissey, U2, The Stranglers, Iggy Pop, Thin Lizzy).
W poniedziałek 7 maja 2018 roku w Hard Rock Pubie Pamela wystąpi formacja Robert & Żaneta Lubera Niebo-Bo. Transmitowany przez Radio Pik koncert odbędzie się w dwóch odsłonach. Set lista występu złożona jest z autorskich piosenek Roberta Lubery, stworzonych dla takich zespołów jak: Sagittarius, The End oraz Nie-Bo.
Już w tym miesiącu, na kilku koncertach w Polsce zagra islandzki artysta - Ragnar Olafsson. To wszechstronny muzyk, multiinstrumentalista i kompozytor. Grał w tych kapelach bardzo różnorodne gatunki – od jazzu, przez muzykę operową, ludową, pop, rock aż po metal.
Majowy terminarz Hard Rock Pubu Pamela zapowiada wiele bardzo ciekawych wydarzeń. Począwszy od kontynuacji cyklu zajęć warsztatowych w ramach Campusu HRP Pamela, poprzez koncerty projektów Nie-Bo, pARTyzant oraz Sony Side, transmitowane przez Radio PiK, do biletowanych występów Czarnego Psa oraz amerykańskiej formacji Total Chaos.