facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania

Po sukcesie projektu „Minione” i koncertach w wielkich salach (z Gonzalo Rubalcabą) Anna Maria Jopek wraca do mniejszych miejsc z prawdziwą kameralistyką. Już w lutym Ania rusza w specjalną trasę koncertową pod nazwą ''Ciszej.''
Hurrockaine rock - tak kwintet z Katowic opisują swoją muzykę. Już po pierwszym przesłuchaniu stwierdzam, że to określenie doskonale oddaje istotę twórczości grupy. Hurrockaine wręcz rozpiera energia.
Grupa Another Pink Floyd Zaprasza wszystkich swoich przyjaciół i fanów Pink Floyd na wyjątkowy koncert do Krakowa na okrągłe urodziny 10 lat zespołu! Zespół wystąpi już 3 marca w krakowskim Centrum Kongresowym ICE.
Mistrzowie post apokaliptycznego rocka gotyckiego powracają z trzecią płytą. Już sam tytuł ‘’SLSNe’’ (czyli super energetyczne supernowe) sygnalizuje, że wybierzemy się słowno – muzyczną, kosmiczną podróż w niezbadane, kosmiczne przestrzenie.
Zapraszam do lektury wywiadu z Wojciechem Lisem - wielkim pasjonatem muzyki metalowej, który dał się poznać dzięki takim publikacjom jak ''Decybelowy obszar radiowy'' oraz ''Jaskinia hałasu'' (napisana wspólnie z Tomaszem Godlewskim). 'W ''Metalowych wersetach'' Wojciech podejmuje się trudnego i ambitnego zadania - uporządkowania i usystematyzowania wiedzy o polskim heavy metalu (bez podziału na podziemie i mainstream).
Firlej - Ośrodek Działań Artystycznych powoli ewoluuje. Oprócz znanych wszystkim koncertów dla fanów mocnego brzmienia nie zabraknie zupełnie nowych, czasem duużo łagodniejszych dźwięków. Tegoroczna oferta Firleja ma być artystyczna i społeczna. Przede wszystkim można się spodziewać o wiele więcej wydarzeń przygotowanych z myślą o lokalnej społeczności.
Powraca kultowa trasa Punky Reggae live! Tym razem Farben Lehre zagrają łącznie 16 klubów w całej Polsce, w okresie od połowy lutego do drugiej połowy kwietnia 2018. Obok Farbenów zagrają: znany z Indios Bravos, Gutek w swoim projekcie solowym (wraz z zespołem), Analogs i Big Cyc. Z założenia wszystkie imprezy będą rozpoczynały się o godzinie 18:00.
Galicja Productions oraz muzol.com.pl zapraszają na wyjątkowy, marcowy koncert. Na jednej scenie zagrają Big Cyc, Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Jary OZ, Czarno-Czarni. Takiej okazji nie można przegapić.
Kobranocka, Sztywny Pal Azji, Róże Europy, Proletaryat to rockowe formacje, których korzenie sięgają lat 80-tych. Wszystkie te zespoły będzie można zobaczyć na jednej scenie (!) 24 lutego w gdańskim klubie B90.
Olsztyński kwartet może się pochwalić wieloma sukcesami artystycznymi. PostNatura zagrała kilkadziesiąt koncertów w Polsce i uzyskała prestiżową Nagrodę Publiczności w kategorii Specjalny Oddział Rockowy. Album ‘’PostNatura’’ jest fonograficznym debiutem zespołu.
Tension Zero to nowy, bardzo interesujący zespół pochodzący z Rzeszowa. ‘’Human exe’’ to fonograficzny debiut. Muzycznie mamy do czynienia z rasowym prog metalem na światowym poziomie.