facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Zapraszam do lektury wywiadu z Wolską - wokalistką, multiistrumentalistką, autorką tekstów, kompozytorką. Artystka opowiada o swojej długoletniej muzycznej pasji oraz najnowszych piosenkach.

Krakowski BlackJob – zespół, który swoją muzyką udowadnia, że blues i rock na polskiej scenie ma się bardzo dobrze, właśnie teraz świętuje premierę swojego nowego singla „PanTuStał”. Powstał do niego również teledysk, a całość zapowiada nowy materiał zespołu.
17 października 2021 w studio koncertowym Radia Katowice im. Jerzego Haralda zabrzmi muzyka improwizowana - od klasycznego bluesa do nowoczesnego jazzu. Podczas trzeciej edycji Katowice Music Colous Festival wystąpią: Arek Skolik ze swoim projektem New Brand Quintet oraz Śląska Grupa Bluesowa.
Ośrodek Działań Artystycznych „Firlej” od lat kojarzony jest z nowatorskimi propozycjami muzycznymi. To właśnie w Firleju w drugiej połowie października odbędzie się pierwszy we Wrocławiu koncert Wrocławskiej Orkiestry Improwizowanej! Zagra też z koncertem wrocławski duet Oxford Drama.
Ultrasonic to duet z Oświęcimia, który tworzą: Kamila Sibik (śpiew, syntezatory, teksty, kompozycje) i Janusz Majcherek (śpiew, gitary, bas, syntezatory, kompozycje, teksty, mix i produkcja). Na swoim pierwszym albumie artyści zapraszają nas w muzyczną podróż w rytmie electro – synth – popowych (ze szczyptą gotyku) brzmień.
‘’Rose’’ jest drugim studyjnym albumem w dorobku Oleny – wokalistki, skrzypaczki, autorki tekstów i kompozytorki. Przynosi on dziewięć utworów (pięć w języku polskim i cztery w angielskim).
Farben Lehre w tym roku świętują swoje 35 urodziny. Właśnie ukazało się wyjątkowe wydawnictwo - dwu płytowy album "FRIENDS FOR FRIENDS - Songs of Farben Lehre", które ukazało się we wrześniu 2021 roku. 35 zaprzyjaźnionych zespołów wykonuje własne wersje utworów Farben Lehre, zaś inwencja twórcza oraz kreatywność poszczególnych artystów czyni owe wydawnictwo unikalnym.
Już 6 października, we Wrocławiu, wystąpi Robert Cichy. Koncert będzie miał miejsce w mieszkaniu zgodnie z projektem House Gig.
W poniedziałek (4.10.2021) w toruńskim Hard Rock Pubie Pamela wystąpi Janek Pentz. Wybitnie uzdolniony gitarzysta zaprezentuje materiał ze swojej najnowszej płyty "Paradox". Wieczór otworzy swoim setem Rafał Bohatyrewicz. Wydarzenie jest biletowane.
Już debiutancki album wrocławian z Atme zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Dlatego też, z niecierpliwością, oczekiwałem na kolejne wydawnictwo. ‘’Mantrakora’’ jest minialbumem na którym znajdziemy pięć utworów.
Zespół Iowa Super Soccer kilkanaście lat temu zdobył serca fanów muzyki z pogranicza indie, folku, americany. Za sprawą albumów „Lullabies to keep your eyes closed” oraz „Stories without happy ending” zespół regularnie koncertował, odwiedzał najważniejsze festiwale, zarówno polskie jak i zagraniczne oraz gościł w mediach. Teraz Iowa powraca nowym albumem „Somethings’s always wrong”, którego pierwszą zapowiedzią jest teledysk do singla „Hideway”.