facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!



Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl





Aktualnie online
Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
Dobra wiadomość dla koneserów muzyki elektronicznej. Debiutancka płyta trójmiejskiej grupy Wieloryb została po raz pierwszy od 1994 roku wydana na CD i winylu! Zespół działał wtedy w składzie: Paweł Kmiecik, Robert Suszko i Maciej Żabczyński. Gdańscy artyści wpisywali się wówczas w nurt electro–industrialu, którego ikonami są D.A.F., Front 242, Nitzer Ebb i Skinny Puppy.
Tegoroczna edycja trasy Knock Out Tour z udziałem Decapitated, Frontside, Virgin Snatch oraz Drown My Day rozpocznie się w listopadzie i obejmie jedenaście koncertów w największych polskich miastach!
Z ogromną radością informujemy o dodatkowym koncercie na trasie, który odbędzie się 7 grudnia w rzeszowskim klubie Pod Palmą
Piątek 21 września to dzień premiery debiutanckiej płyty Sam & Bart - wrocławsko-rybnickiego duetu, który najlepiej opisuje zdanie "dwa głosy, dwie gitary i tysiąc historii". Z okazji debiutu Panowie zagrają koncert w Otwartej Przestrzeni Kultury w Parku Szczytnickim. Wstęp jest wolny.
Firlej poszukuje wolontariuszy. Otwartych na nowe wyzwania osób, które interesują się życiem kulturalnym i społecznym Wrocławia, a także chcą przyczynić się do organizowania imprez kulturalno-społecznych, spotkań autorskich, wystaw czy lokalnych wydarzeń. Duża dawka pozytywnej energii oraz wiek powyżej 16 lat są wymagane!
Zespół Osada Vida zaprasza na premierowy koncert z okazji wydania nowej płyty "Variomatic". Wydarzenie odbędzie się już 21 września w katowickim klubie Królestwo.
Zapraszamy na wrocławski występ Percival Schuttenbach. Grupa zagra 21 października w Starym Klasztorze. Muzycy zagrają, między innymi, kompozycje z mającej się ukazać płyty ''Dzikie Pola.'' Wrocławski koncert jest jednym z wielu w ramach trasy ''Druga tura tura'', która zaczyna się 19 października.
Suzia (Zuzanna Kłosińska) jest młodą i utalentowaną piosenkarką z Warszawy. Śpiewa, gra na gitarze, komponuje muzykę i pisze teksty. Artystka odniosła już pierwsze sukcesy: była laureatką 45. edycji festiwalu FAMA, brała udział w tworzeniu muzyki do filmu ‘’Chmury’’ Psychokino. Epka ‘’Nie dzieje się nic’’ jest pierwszym oficjalnym wydawnictwem Suzi.
‘’Inkub’’ to debiut fonograficzny pochodzącego z Lublina trio We Are Polarized. Tytułowa postać jest demonem, który przybrał postać mężczyzny i dręczy po nocach śpiące niewiasty. Mroczne, ale też intrygujące.
Udogodnienia dla rodziców z pociechami, warsztaty plastyczne, menu z potrawami dla najmłodszych – podczas tegorocznego Rawa Blues Festival organizatorzy zadbają o to, by na festiwalu dobrze bawiły się całe rodziny. Tradycyjnie już, podczas sobotniego koncertu w katowickim „Spodku” nie będzie sprzedawany alkohol.
Michał Urbaniak, światowej sławy skrzypek, saksofonista, kompozytor, nazywany nowojorczykiem z wyboru, już po raz dwunasty spotka się z młodymi muzykami na Urbanator Days. W tym roku zorganizuje we wrześniu bezpłatne warsztaty i koncerty dla miłośników muzyki rytmicznej w Łodzi i Warszawie.
W najbliższy poniedziałek (17.09.2018) toruński Hard Rock Pub Pamela inauguruje nowy sezon koncertowy. Będzie energetycznie, o co zadbają nowojorczycy z Turbo A.C.'s.