facebook


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Ostatnie artykuły
Koncert zespołu ARMI...
Ściągać czy nie ścią...
,,Będziesz moją pani...
Piractwo fonograficzne
Richard Wright (1943...
Muzyka
Zapraszam do posłuchania naszego utworu "Oddmenout". Utwór zaczyna się od ciszy, zatem proszę o cierpliwość.


Naucz się:
Jak stworzyć fenomen grozy w muzyce

Jak zdać każdy egzamin? Poznaj metody mistrzów

Jak poradzić sobie na egzaminie ze statystyki

Jak napisać merytorycznie dobrą, strukturalnie logiczną i edytorsko piękną pracę dyplomową i ją z sukcesem obronić

Jak nie powtarzać w kółko tych samych błędów w nauce języka angielskiego

W jaki sposób 1000 formuł konwersacyjnych pozwoli Ci opanować język angielski i sprawną komunikację

Angielskie przyimki (prepositions) na 1000 praktycznych przykładach, dzięki którym łatwiej je zapamiętasz

W końcu ktoś po ludzku i zrozumiale wytłumaczył, na czym polega mowa zależna (reported speech) w języku angielskim

Jak zacząć czytać szybciej i więcej, ale nie dłużej!Baner reklamowy dodatki.odjechani.com.pl

Aktualnie online
Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 20,154
Najnowszy użytkownik: pcptydit74
Ankieta
Czy chciałbyś aby w serwisie MUZOL powstało forum dyskusyjne?

Tak

Nie

Nie mam zdania


Witaj!
Na stronie znajdziesz między innymi, recenzje płyt muzycznych, koncertów, książek oraz filmów biograficznych ze świata muzyki. Wszystkie teksty są mojego autorstwa więc zachęcam do wyrażenia swojej opinii w systemie komentarzy i oceniania przy każdej publikacji. Żeby dowiedzieć się więcej o mojej osobie, zapraszam do zakładki "O mnie".

Pozdrawiam
Marcin Mlek
W 2016 roku na Śląsku sześciu młodych I gniewnych ludzi założyło zespół Down To The Haven. Cel był prosty – dokonać zmasowanego, dźwiękowego ataku na uszy potencjalnych odbiorców. ‘’[level-1] jest fonograficznym debiutem tej formacji.
3 grudnia to ważna data dla fanów thrash metalu. W ramach trasy Headbangers Ball Tour, we wrocławskim klubie A2 wystąpią takie legendy thrash metalu jak: Death Angel, Suicidal Angels, Sodom i w roli gwiazdy Exodus.
W okresie wakacyjnym kawiarnia w Firleju otwiera drzwi na oścież. Od poniedziałku do czwartku organizowane będą atrakcyjne zajęcia dla dzieci, dorosłych oraz seniorów! W programie znajdą się również stałe wydarzenia: Wymiana Sąsiedzka oraz Pchli Targ, Dolnośląska Giełda Fonograficzna oraz Kuchnia Społeczna.
13 listopada w łódzkim klubie Wytwórnia zagra Michael Schenker – legendarny gitarzysta UFO i MSG. Wraz z zespołem Michael Schenker Fest promował będzie świetnie przyjęty, nowy album – „Resurrection”. Na scenie wystąpi aż czterech wokalistów – Gary Barden, Graham Bonnet, Robin McAuley i Doogie White, a także sekcja rytmiczna klasycznego składu MSG – Chris Glen i Ted McKenna oraz gitarzysta Steve Mann (McAuley Schenker Group).
Paul McCartney ogłosił w zeszłym tygodniu, że nie może się już doczekać nadchodzącej trasy koncertowej ''Freshen Up'', która rozpoczyna się we wrześniu w Kanadzie. Koncert w Krakowie to znakomita okazja dla Paula, by po raz pierwszy odwiedzić dawną siedzibę polskich królów. Artysta gościł już w naszym kraju na koncercie w Warszawie w 2013 roku w ramach trasy ''Out There.''
Dwa lipcowe wieczory w 2018 roku będą szczególne dla polskich fanów Iced Earth. Amerykańska formacja po kilkuletniej przerwie powróci na koncerty do Polski i zagra 16 lipca w krakowskim klubie Kwadrat oraz dzień później w warszawskiej Progresji. Kapelę Jona Schaffera supportować będą Chainsaw oraz Horrorscope.
Niedawno ukazała się reedycja czwartej studyjnej płyty duńskiego, thrash metalowego zespołu Artillery, „B.A.C.K”. Wznowienie w opakowaniu typu digipacku zawiera cztery bonusowe utwory. Artillery to jeden z pionierów thrash metalu w Europie, a ich wkład w rozwój gatunku jest nieoceniony.
Nowy album warszawskiego Exlibris ''Innertia'' jest już w sprzedaży. Jest to pierwszy pełnometrażowy materiał nagrany z udziałem nowych muzyków - znanego m.in. z Rootwater perkusisty Grzegorza Olejnika i fińskiego wokalisty Riku Turunena.
Pod enigmatyczną nazwą Moloch kryje się muzyczny projekt multiinstrumentalisty Fabiana Filiksa. Jego twórczość jest inspirowana pracami Johna Carpentera, Christophera Younga, tematyką science – fiction i horrorami z ostatnich dwóch dekad XX wieku. ‘’The other side’’ to mini album wypełniony mrocznymi kompozycjami z pogranicza new ambient, dark electro i metalu.
Jestem święcie przekonany, że cała masa słuchaczy kojarzy konkretne utwory, nawet nie wiedząc o tym. Jeśli zapytamy losową grupę młodych ludzi (licealistów lub studentów), czy znają zespół Behavior, większość zapewne pokręci głową, że nie. Ale wystarczy puścić im utwór "Guantanamo", aby szybko sobie skojarzyli, mówiąc: "A! To jest to! To słyszałem!"
Pochodzący z Bielsko - Białej Down To The Heaven wydali debiutancki album '' [level -1].'' Down to the Heaven to grupa grająca nowoczesny metal w klimatach djent/metalcore/electro.